"תופרים לך חליפת בטיחות"

הדרכות נהיגה נכונה לנהגים ולנוהגים

דף הבית » בית ספר למקצועות בטיחות » הדרכות נהיגה נכונה לנהגים ולנוהגים

לחברתנו ניסיון עשיר בתחום הדרכת נהיגה נכונה ואנו קוצרים מחמאות ושביעות רצון גבוהה בכל מקום בו אנו מדריכים. כל ההדרכות מועברות במצגות מולטימדיה ברמה גבוהה ותוך שילוב סירטונים קצרים הממחישים את הנושאים השונים.

יש לבצע הדרכת בטיחות שנתית לנהגים, סוכנים, נהגי הפצה ושליחויות ועובדים המבלים את מרב זמנם בכבישים. יש להסביר מהם הדגשים לנהיגה בתנאי מזג אוויר, מניעת תאונות ולבצע חזרה על חוקי הנהיגה (הדלקת אורות, חנייה במקום מותר בלבד ועוד).

הנושאים המועברים ב הדרכת נהיגה נכונה לנהגים ולנוהגים מותאמים לציבור הנהגים וכוללים מבחר נושאים בהתאם לצרכי הלקוח ורצונו. להלן מספר נושאים לדוגמה:

 • הגורם האנושי בתאונה.
 • חלוקת קשב בנהיגה.
 • שמירת מרחק.
 • החלקות, עיקולים ואבדן שליטה.
 • נהיגה בתנאים מכבידים (חורף/קיץ – בהתאם לעונה).
 • נהיגת לילה, נהיגה לאחור.
 • מהירות – יתרונות (?) וחסרונות (!)….
 • נושאים נוספים אפשריים בהתאם לבחירתכם!!

הדרכת נהיגה נכונה

כל ההרצאות ניתנות באמצעות מצגות מולטימדיה ברמה גבוהה, משולבות בתמונות ובסרטונים קצרים הממחישים את הנושאים הנלמדים.

שיטת הדרכת נהיגה נכונה

 1. אפשרות א': הדרכה עיונית: תתבצע בקבוצות של עד 25 משתתפים ותמשך 90 דקות. הנושאים שיועברו בהדרכה העיונית: הגורם האנושי בתאונות, חשיבה פרואקטיבית בנהיגה, שמירת מרחק, נהיגה בתנאים מכבידים (קיץ או חורף בהתאם לעונת ההדרכה). ניתן להוסיף/לשנות נושאים בהתאם לדרישת הלקוח.
 2. אפשרות ב': הדרכה מעשית: תתבצע ברכב הייעודי שלכם (כולל רכבים פרטיים, רכבי משא ורכבי 4×4), כאשר ברכב יושבים מלבד המדריך, עוד 3 מודרכים, אחד נוהג ו-שניים צופים במהלך הנהיגה ומקשיבים להסברי המדריך. כל נהג ינהג  כ – 30 דקות ולאחר מכן תתבצע החלפה בין הנהגים. סה"כ תמשך ההדרכה המעשית כשעה וחצי לכל 3 חניכים, כולל סיכום שמתבצע מיד בתום הנהיגה עם המודרכים. כמו כן אנו נכין דוח /משוב מסכם בכתב לכל חניך בנפרד תוך ציון נקודות לשימור ונקודות לשיפור. הדוח יוגש אליך, חתום ע"י המודרכים והמדריך, בקלסר המרכז את כל הנהגים (דף על כל נהג).
 3. אפשרות ג': עיוני + מעשי (משולב) – מתחילים בהדרכה עיונית לכל הנהגים ולאחר מכן מבצעים הדרכות מעשיות בשלשות, קבוצה אחר קבוצה.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם